دریافت آسان پاورپوینت فصل یکم کتاب روانشناسی رشد نوشته مهناز علی اکبری دهکردی (نظریه های روانکاوی)

دریافت آسان پاورپوینت فصل یکم کتاب روانشناسی رشد نوشته مهناز علی اکبری دهکردی (نظریه های روانکاوی) 

دارای مطالب کلیدی روانشناسی رشد,نظریه ها پژوهش ها و آزمون ها,مهناز علی اکبری دهکردی,جزوه روانشناسی رشد pdf,دانلود کتاب روانشناسی رشد,خلاصه کتاب روانشناسی رشد,پاورپوینت روانشناسی رشد,روانشناسی رشد مهناز علی اکبری,پاورپوینت کتاب روانشناسی رشد,نظریه های روانکاوی,,,

توضیحات:

پاورپوینت فصل یکم کتاب روانشناسی رشد؛ نظریه ها، پژوهش ها و آزمون ها نوشته مهناز علی اکبری دهکردی (نظریه های روانکاوی) در قالب pptx و در حجم 22 اسلاید:

بحشی از متن:
فروید و نظریه روانکاوی 
زندگینامه فروید 
زیگموند فروید بنیانگذار نظریه روانکاوی بود در شهر فریبرگ واقع در ایالات موراویاد که هم اکنون بخشی از کشور چک و اسلواکی است چشم به دنیا گشود. خانواده فرود به دلیل مشکلات و نابسامانی های مالی یک زمانی که وی خیلی کوچک بود به لایپزیک و یک بار دیگر هنگامی که او چهار ساله بود به وین مهاجرت کردند فرود تا یکسال قبل از مرگش در بین زندگی کرد او به هنگام کودکی شاگرد برجسته بود. هنگام ورود به دانشگاه رشته پزشکی را انتخاب کرد و در سال‌های ۲۶ تا ۳۵ سالگی به دنبال یک رشته علمی بود تا بتواند در آن به کشف مهمی دست یابد. آلفرد آدلر و یونگ از نخستین پیروان وی بودند فروید ۱۶ سال پایانی زندگی خود را در رنج ناشی از سرطان فک گذراند و به پیشبرد و بازنگری نظریه خود ادامه داد و سرانجام در ۸۳ سالگی چشم از دنیا فروبست.

 


دانلود فایل


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *