دریافت آسان پاورپوینت مدلهای حمل و نقل برون شهری

دریافت آسان پاورپوینت مدلهای حمل و نقل برون شهری 

دارای مطالب کلیدی دانلود پاورپوینت مدلهای حمل و نقل برون شهری ,حمل و نقل برون شهری ,پاورپوینت مدلهای حمل و نقل برون شهری ,سیستم‌هاي ريلي,پاورپوینت مدلهای حمل و نقل برون شهری ,حمل و نقل دریایی,پاورپوینت حمل و نقل,پاورپوینت حمل و نقل برون شهری,قطارهای مغناطیسی

توضیحات:

توضیحات:
فایل پاورپوینت مدلهای حمل و نقل برون شهری ،در حجم 26 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
سيستم پيشرفته حمل و نقل جادهاي كاليفرنيا- ارگون (COATS) به عنوان همكاري بين دو ايالت ميان دپارتمان حمل و نقل كاليفرنيا و ۲۰ موسسه و سازمان ديگر از كاليفرنيا و ارگون شامل دفاتر توريستي، فرمانداري‌ها، پليس ايالتي و… فعاليت مي‌كند. هدف سيستم COATS تشويق شركت‌هاي محلي، دولتي و خصوصي براي مشاركت با سازمان‌هاي ارگون و كاليفرنيا جهت تسهيل بهتر طراحي و به‌كارگيري سيستم‌هاي هوشمند حمل و نقل (ITS) در نواحي گسترده جاده‌اي بين دو ايالت مي‌باشد. خروجي مورد انتظار از سيستم COATS ايجاد تسهيلات در توسعه و به‌كارگيري ITS براي ارتقاء ايمني، بهبود جابجايي افراد، كالا و سرويس‌ها و نتيجتا افزايش توسعه اقتصادي در منطقه است.
در راستاي اهداف سازمان، که بهينه سازي مصرف سوخت و بهبود وضعيت آلودگي هوا در سطح کشور مي باشد، اين سازمان به بررسي وضعيت مصرف سوخت مدهاي مختلف حمل و نقل (جاده اي ـ درون شهري و برون شهري ـ ، ريلي، هوايي، دريايي، لوله اي) پرداخته و راهکارهاي مختلفي در جهت کاهش و بهبود وضعيت سوخت و نيز فرهنگ سازي و تبليغ و ترويج در کشور دارد .
با توجه به ميزان مصرف سوخت در بخش حمل و نقل اهميت فعاليت اين بخش با اعمال شيوه هاي مديريتي در کاهش مصرف سوخت و برنامه هاي در دست اقدام آن مشخص مي شود .

فهرست مطالب:
سيستم پيشرفته حمل و نقل جاده‌اي
بهبود روشهاي حمل و نقل
سياستگذاريها و راهكارهاي پيشنهادي
حمل و نقل ریلی کوالالامپور، نماد توسعه‌ مدیریت شهری
حمل و نقل دریایی
شرکت کشتی رانی جمهوری اسلامی ایران
معرفي انواع سیستم‌هاي ريلي
منو ريلهاي سريع‌السير
قطارهای مغناطیسی
واگنهاي دو طبقه
اتوبوس ریلی
قطار سبك شهري
منابع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 26 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت TWAترمینال (10 اسلاید)

 


دانلود فایل


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.