دریافت آسان پاورپوینت آشنایی با بتن سبک

دریافت آسان پاورپوینت آشنایی با بتن سبک 

دارای مطالب کلیدی دانلود پاورپوینت آشنایی با بتن سبک,آشنایی با بتن سبک,بتن سبک,Light Weight Concrete,پاورپوینت آشنایی با بتن سبک,پاورپوینت بتن سبک,بتن سبک سازه ای,بتن,بتن سبک غیرسازه ای,پاورپوینت معرفی بتن سبک

توضیحات:

توضیحات:
فایل پاورپوینت آشنایی با بتن سبک ، در حجم 42 اسلایدقابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
در دنيای پيشرفته امروزی و با توجه به پيشرفت های صورت گرفته در زمينه های مختلف علمی صنعت بتن نيز دچار تحول گرديده که توليد بتن سبک نيز حاصل همين پيشرفت ها می باشد. بتنی که علاوه بر کاهش بار مرده ساختمان از نيروی وارد به سازه در اثر شتاب زلزله می کاهد و در صورت تخريب وزن آوار حاصل نيز کاهش می يابد و امروزه آنرا به عنوان بتن قرن می نامند .
بتن سبک با توجه به ويژگی هايی که دارد دارای کاربردهای مختلف می باشد که برحسب وزن مخصوص و مقاومت فشاری آن تفکيک می گردد.
اولين گزارشهای تاريخی در مورد کاربرد بتن سبک و مصالح سبک وزن به روم باستان بر می گردد. روميان در احداث معبد پانتئون و ورزشگاه کلوزيوم از پوميس که نوعی مصالح سبک است استفاده کرده اند. کاربرد بتن سبکدانه پس از توليد سبکدانه های مصنوعی و فراوری شده در اوايل قرن بيستم وارد مرحله جديدی شد. در سال 1918، S. J. Hayde با استفاده از کوره دوار اقدام به منبسط کردن رس و شيل کرد و بدينوسليه سبکدانه ای مصنوعی توليد کرد که از آنها در ساخت بتن استفاده شد. توليد تجاری روباره های منبسط شده نيز از سال 1928 آغاز گرديد.
اين سبكدانه مصنوعي در هنگام جنگ جهاني اول به دليل محدوديت دسترسي به ورق فولادي براي ساخت كشتي بكار رفت. كشتي Atlantus به وزن 3000 تن كه با بتن سبك هايديتي ساخته شد، در اواخر سال 1918 به آب افتاد. در سال 1919 كشتي Selma به وزن 7500 تن و طول 132 متر با همين نوع بتن ساخته و به آب انداخته شد. تا آخر جنگ جهاني اول و سپس تا سال 1922 كشتي ها و مخازن شناور متعددي ساخته شد كه يكي از آن ها Peralta تا سال هاي اخير شناور بود.
و…

فهرست مطالب:
معرفی بتن سبک
تاريخچه ساخت و کاربرد بتن سبک
خصوصيات بتن سبک
طبقه بندی بتن های سبک
طبقه بندی بتن سبک بر مبنای مقاومتی
بتن سبك غيرسازه‌اي
بتن سبك با مقاومت متوسط
بتن سبك سازه ای
انواع سنگدانه های سبک
خصوصيات بتن دانه سبک
بررسی بتن سبک

این فایل با فرمت پاورپوینت در 42 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل WORD بتن سبک(38 صفحه)

 


دانلود فایل


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.