دریافت آسان پاورپوینت معرفی کشور سریلانکا (21 اسلاید)

دریافت آسان پاورپوینت معرفی کشور سریلانکا (21 اسلاید) 

دارای مطالب کلیدی معرفی کشور سریلانکا,,پاورپوینت معرفی کشور سریلانکا,سریلانکا,آیورودا در سریلانکا,پاورپوینت گونه های حیوانی در سریلانکا,چای, نماد اصلی کشور سریلانکا,آثار تاریخی و افسانه‌های سریلانکا,پاورپوینت آب و هوای سریلانکا,فرهنگ سریلانکا

توضیحات:

پاورپوینت معرفی کشور سریلانکا (21 اسلاید)

سریلانکا کشوری در جنوب آسیا است که جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی دارد. سالانه گردشگران زیادی به این کشور سفر می‌کنند و به تماشای زیبایی‌ها و فرهنگ مردم این کشور می‌پردازند.

سریلانکا مناظر بسیار زیبایی دارد. در این کشور گیاهان و حیوانات مختلفی وجود دارند و مناظر طبیعی آن نیز در سرتاسر جهان نادر و کمیاب هستند. چندین سنجاب از اطراف گردشگران می‌دوند و تماشا کردن فیل‌ها نیز در طول این سفر کار چندان سختی نیست.

مردم سریلانکا به طرز عجیبی مهربان هستند و رفتاری بسیار دوستانه دارند. این مردم ساده، همیشه لبخند بر لب دارند و در هر شرایطی اگر از آن‌ها کمک بخواهید، در اولین درخواست به یاری‌تان خواهند آمد. در کشور سریلانکا تنوع بسیار زیادی از میوه‌ها وجود دارد. گردشگران در این کشور می‌توانند مزه ۲۰ نوع موز، انبه و سایر میوه‌ها را بچشند. آیورودا (Ayurveda) یک ویژگی دوست‌داشتنی در سریلانکا است که در جریان آن گردشگران می‌توانند با پرداخت ۳۵ دلار (۱۳۶,۵۰۵ تومان) حدود ۱.۵ ساعت تحت ماساژ قرار بگیرند و این ماساژ نیز با روغن معطر صورت می‌گیرد. آیورودا یک سنت در هندوستان و کشور‌های اطراف آن است که قدمتی ۲ تا ۵ هزار ساله دارد و گفته می‌شود که باعث افزایش طول عمر انسان نیز خواهد شد.

فهرست مطالب:
سریلانکا
آیورودا در سریلانکا
گونه های حیوانی در سریلانکا
چای، نماد اصلی کشور سریلانکا
آثار تاریخی و افسانه‌های سریلانکا
آب و هوای سریلانکا
فرهنگ سریلانکا

 


دانلود فایل


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.