دریافت آسان پاورپوینت بازار سرمایه و پیش بینی جریان فعالیت ها در آن

دریافت آسان پاورپوینت بازار سرمایه و پیش بینی جریان فعالیت ها در آن 

دارای مطالب کلیدی پاورپوینت بازار سرمایه و پیش بینی جریان فعالیت ها در آن,پاورپوینت ,بازار, سرمایه, و, پیش ,بینی ,جریان ,فعالیت ها, در, آن,

توضیحات:

نوع فایل.ppt: (قابل ويرايش و آماده پرينت)
تعداد اسلاید : 14 اسلاید

قسمتی از متن.ppt:

تعریف سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری عبارت است از خرید دارایی (فیزیکی یا مالی) به منظور کسب بازدهی از آن. به بیان ساده تر ، سرمایه گذاری به تعویق انداختن مصرف فعلی برای دستیابی به امکان مصرف بیشتر در آینده است.

سرمایه گذاری می تواند در دارئی های فیزیکی مثل خرید دارئی های حقیقی، فلزات گرانبها، کلکسیونها و … ویا در دارئی های مالی ( اوراق یا اسنادی که نوعی حقوق و ادعا برای دارنده آن نسبت به صادر کنندگان این اوراق ایجاد می کند) مثل سرمایه گذاری در اوراق بهادار بازار سرمایه صورت گیرد.

سهام ممتاز:
هم زمان مزایای سهم و اوراق قرضه دارد
سهامداران ممتاز در موقع پرداخت سود و نیز در هنگام ورشکستگی، نسبت به دارندگان سهام عادی اولویت دارند، ولی پس از دارندگان اوراق قرضه قرار می گیرند.

اوراق مشتقه:
اوراق بهاداری است که ارزش آن از از اوراق بهادار معینی ناشی می شود. دو نوع از مهمترین انواع اوراق مشتقه، پیمان های آتی و برگ اختیار معامله می باشند. اوراق مشتقه ، ابزارهایی جهت کاهش یا انتقال ریسک هستند و فاصله زمانی تا اعمال آنها کمک می کند تا ریسک آنها تعدیل گردد.

 


دانلود فایل


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.