دریافت آسان پاورپوینت فصل نهم کتاب تکنیک های شناخت درمانی (بررسی و چالش با تحریف های شناختی) رابرت لیهی

دریافت آسان پاورپوینت فصل نهم کتاب تکنیک های شناخت درمانی (بررسی و چالش با تحریف های شناختی) رابرت لیهی 

دارای مطالب کلیدی پاورپوینت فصل نهم,تکنیک های شناخت درمانی,بررسی و چالش با تحریف های شناختی,راهنمای کاربردی برای متخصصان بالینی,رابرت لیهی,حسن حمیدپور,زهرا اندوز ,ppt,خلاصه تکنیک شناخت درمانی

توضیحات:

پاورپوینت فصل نهم کتاب تکنیک های شناخت درمانی (بررسی و چالش با تحریف های شناختی) راهنمای کاربردی برای متخصصان بالینی نوشته رابرت لیهی ترجمه حسن حمیدپور، زهرا اندوز در قالب pptx  و در حجم 20 اسلاید: 
بخشی از متن: 
مفروضه اصلی شناخت درمانی این است که افسردگی، اضطراب و خشم اغلب در نتیجه فعال شدن تحریف های شناختی تکراری بوجود می آیند. در این فصل به شایع ترین تحریف های شناختی می پردازیم. به تکنیک ها و مداخلات مفید برای چالش با هر تحریف شناختی نیز اشاره می شود. البته می توان از بسیاری از تکنیک های این کتاب برای چالش با تحریف های شناختی استفاده کرد. هدف این فصل تهیه مرجعی مناسب و قابل دسترسی برای چگونگی کاربرد تکنیک ها، سوال ها یا مداخلات برای اصلاح باورهای منفی است.
1- ذهن خوانی : فرض شما این است که می دانید دیگران به چی فکر میکنند، بدون اینکه شواهد کافی برای تایید این فرض داشته باشند : جواب سلامم را نداد، پس حتما از دست من ناراحت است.
توجه

 


دانلود فایل


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *