دریافت آسان پاورپوینت فصل هفتم کتاب آسیب شناسی روانی جلد یک نوشته رونالد جی کامر (اختلالات افسردگی و دوقطبی)

دریافت آسان پاورپوینت فصل هفتم کتاب آسیب شناسی روانی جلد یک نوشته رونالد جی کامر (اختلالات افسردگی و دوقطبی) 

دارای مطالب کلیدی کتاب آسیب شناسی روانی کامر, جلد یک 1,رونالد جی کامر ,یحیی سید محمدی,پاورپوینت آسیب شناسی روانی,خلاصه آسیب شناسی روانی جی کامر,ppt آسیب شناسی روانی کامر,کتاب آسیب شناسی روانی کامر, جلد یک 1,رونالد جی کامر ,یحیی سید محمدی,پاورپوینت آسیب شناس,,,

توضیحات:

پاورپوینت فصل هفتم کتاب آسیب شناسی روانی جلد یک نوشته رونالد جی کامر (اختلالات افسردگی و دوقطبی) ترجمه یحیی سید محمدی در قالب pptx و در حجم 40 اسلاید:

بخشی از متن:

خلق اکثر افراد می آید و می رود احساس شعف یا غمگینی آنها واکنش های قابل درک به وقایع روزمره است و زندگی آنها را چندان تحت تاثیر قرار نمی دهد. با این حال خلق برخی افراد مدت طولانی دوام می‌آورد . افسردگی حالت غمگینی است که در آن به نظر می رسد زندگی تیره و چالش های آن طاقت فرساست. مانی برعکس افسردگی حالت نفس گیر سرخوشی یا حداقل انرژی دیوانه وار است که در آن امکان دارد افراد این عقیده را داشته باشند که دنیا در تصاحب آنهاست.
افراد مبتلا به اختلال افسردگی و فقط از افسردگی رنج می برند الگویی که افسردگی یک قطبی نامیده می شود آنها سابقه مانی ندارند و وقتی افسردگی آنها کاهش می یابد به خلق طبیعی یا نزدیک به طبیعی برمی‌گردد. در مقابل آنهایی که به اختلالات دوقطبی مبتلا هستند دوره های مانی دارند که با دوره‌های افسردگی جابجا می شوند ممکن است به طور منطقی انتظار داشته باشید که برخی افراد الگوی سوم مشکل خلقی مانی یک قطبی را آشکار سازند که به موجب آن فقط به مهمانی مبتلا هستند اما این الگو شایع نیست.

 


دانلود فایل


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *