دریافت آسان پاورپوینت بخش ششم کتاب مفاهیم بنیادی و مباحث تخصصی در مشاوره (نیازهای خود مشاور) نوشته دیوید گلدارد

دریافت آسان پاورپوینت بخش ششم کتاب مفاهیم بنیادی و مباحث تخصصی در مشاوره (نیازهای خود مشاور) نوشته دیوید گلدارد 

دارای مطالب کلیدی کتاب مفاهیم بنیادی , مباحث تخصصی در مشاوره,دیوید گلدارد ,سیمین حسینیان ,مفاهیم بنیادی و مباحث تخصصی در مشاوره,پاورپوینت مفاهیم بنیادی و مباحث تخصصی ,بخش ششم,نظارت وآموزش مداوم,آرامش خود مشاور

توضیحات:

پاورپوینت بخش ششم کتاب مفاهیم بنیادی و مباحث تخصصی در مشاوره (نیازهای خود مشاور) نوشته دیوید گلدارد ترجمه سیمین حسینیان در قالب pptx و در حجم 38 اسلاید:

شامل:
26-نظارت وآموزش مداوم
27-آرامش خود مشاور

بخشی از متن:
نظارت و آموزش مداوم 
راههای بسیاری برای نظارت برکار مشاوران تازه کار وجود دارد:
1) مشاهده مستقیم با حضور سرپرست در اتاق مشاوره
2) مشاهده مستقیم از پشت یک آیینه یک طرفه
۳) مشاهده از راه تلویزیون مدار بسته
4)استفاده از ضبط ویدیویی 
5)استفاده از یک گزارش کتبی 
کارآموزان مشاوره معمولا در مورد ملاقات با اولین مراجعان خود نگران هستند. یک روش خوب برای کمک به آنها جهت تطبیق با محیط مشاوره این است که در جلسات مشاوره ای که توسط سرپرستان آنها اجرا می شود شرکت کنند. طبیعی است که اجازه ی مراجع در این موارد لازم است.
 دانشجویان مشاوره که به آنها برای شرکت در این کار اجازه داده می شود لازم است بدانند که سرپرست آنها چه انتظاراتی از آنها دارد. من در ابتدا ترجیح می دهم که دانشجویانم نیمرخ بنشینند و کاملا از دید مراجع دور باشند.
 این امر موجب تقلیل این احساس در مراجع می شود که به طور همزمان با دو مشاور رابطه برقرار کند و به من این آزادی را می دهد که جلسه را آن گونه که می خواهم هدایت کنم و به کارآموزان امکان می دهد که بدون احساس فشار برای شرکت در مشاوره، آن را مشاهده کنند. 

 


دانلود فایل


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *