فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز (17 اسلاید) – لینک مستقیم

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز (17 اسلاید) – لینک مستقیم دانلود فایل

عنوان: دانلود پاورپوینت نحوه معامله اوراق بهادار (فصل چهارم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)
دسته: مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته- مدیریت مالی-حسابداری- اقتصاد-
فرمت: پاورپوینت(Powerpoint)
تعداد اسلاید: 17 اسلاید
کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه دکتر رضا تهرانی و عسکر نوربخش از جمله منابع مهم درس مدیریت سرمایه گذاری در سطح کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل چهارم این کتاب با عنوان “نحوه معامله اوراق بهادار ‘ بوده که در 17 اسلاید طراحی شده و شامل بخشهای عمده زیر می باشد:
معاملات کارگزاری و شرکت های کارگزاری
انواع کارگزار
انواع حسابهای کارگزاری
کارمزد(کمیسیون)
سرمایه گذاری بدون کارگزار
سفارشات در بورس های سازمان یافته
سفارشات در بازار خارج از بورس
انواع سفارشات
حساب اعتباری
فروش استقراضی
مثالی از فروش استقراضی

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی نوشته دکتر بهرام محسن پور – لینک مستقیم

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی نوشته دکتر بهرام محسن پور – لینک مستقیم دانلود فایل

پاورپوینت فصل چهارم کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی نوشته دکتر بهرام محسن پور  در حجم 16 اسلاید

ضرورت بحث:
«برنامه ریزی» برای سازمان به اندازه تنفس 
برای یک موجود زنده اهمیت دارد. 
   شناخت مبناها و رعایت اصول = امیدواری به موفقیت برنامه ها 
 

فهرست مطالب
مقدمه ( ضرورت شناخت برنامه ریزی ، مبانی و اصول آن)
مبانی برنامه ریزی
اصول برنامه ریزی
رهنمودها

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب تکنیک های شناخت درمانی (ارزیابی نگرانی ها) رابرت لیهی – لینک مستقیم

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب تکنیک های شناخت درمانی (ارزیابی نگرانی ها) رابرت لیهی – لینک مستقیم دانلود فایل

پاورپوینت فصل چهارم کتاب تکنیک های شناخت درمانی (ارزیابی نگرانی ها) راهنمای کاربردی برای متخصصان بالینی نوشته رابرت لیهی ترجمه حسن حمیدپور، زهرا اندوز در قالب pptx  و در حجم 59 اسلاید: 
بخشی از متن: 
هرچند نگرانی مزمن، انسان را از پای در می آورد، بااین حال بسیاری از مردم گله مندند که در تمام ظول عمرشان نگران بوده اند. نگرانی و ترس شاخصه اصلی بیمارانی هستند که از اختلال اضطراب فراگیر، اختلال وسواسی-جبری ، هراس اجتماعی، اختلال آسیمگی یا افسردگی رنج می برند.
نگرانی مولفه اصلی تمام اختلالات اضطرابی است و بسیاری از افراد نگران معتقدند که سالهاست دست به گریبان این مسئله هستند. 
مدل های گوناگون شناختی- رفتاری براین واقعیت تاکیید میکنند که افراد نگران، حوادث منفی را اغراق آمیز پیش بینی میکنند، اطلاعات نرخ پایه را نادیده میگیرند، توانایی خود را برای مقابله با حوادث ناگوار دست کم میگیرند، درذهن خود معیارهای کمال گرایی و تایید طلبی دارند و نسبت به ابهام و بلاتکلیفی کم طاقتند.
درواقع نگرانی نوع اجتناب شناختی است و درحکم تقویت منفی عمل می کند، زیرا در کوتاه مدت باعث فرونشانی هیجانی میشود.
توجه

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب روانشناسی عمومی وین ویتن (احساس و ادراک) – لینک مستقیم

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب روانشناسی عمومی وین ویتن (احساس و ادراک) – لینک مستقیم دانلود فایل

پاورپوینت فصل چهارم کتاب روانشناسی عمومی نوشته وین ویتن (احساس و ادراک) ترجمه یحیی سید محمدی در قالب pptx و در حجم 35 اسلاید: 


بخشی از متن: 
احساس و ادراک 
بدون پردازش درون داد حسی ، دنیای ما به آشوبی از حس های گیج کننده تبدیل خواهد شد. 
روانشناسان احساس و ادراک را ازهم متمایز کرده اند. 
احساس: تحریک اندام های حسی است. 
ادراک: گزینش ، سازماندهی، و تعبیر درون داد حسی است. 
احساس، جذب کردن انرژی، نظیر امواج نوری یا صوتی، به وسیله اندام های حسی مانند چشم ها و گوشها را شامل میشود. 
ادراک: سازماندهی و تبدیل درون داد حسی به چیزی با معنی را در بر میگیرد. 
‘توجه’
برای دریافت پاورپوینت کل کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:
و برای دریافت سایر فصول کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب نظریه های روان درمانی و مشاوره (درمان روان پویشی پس از فروید)کارول شاو – لینک مستقیم

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب نظریه های روان درمانی و مشاوره (درمان روان پویشی پس از فروید)کارول شاو – لینک مستقیم دانلود فایل

پاورپوینت فصل چهارم کتاب نظریه های روان درمانی و مشاوره (درمان روان پویشی پس از فروید) نوشته کارول شاو استاد ترجمه مهرداد فیروزبخت در قالب pptx و در حجم 38 اسلاید: 

بخشی از متن: 
بافت تاریخی: 
روانکاوی،ریشه و خاستگاه روان درمانی نوین غربی است.تاریخ اولیه آن هم  از یک رشته واکنش ها به نظریه سائق کلاسیک فروید و اصرار او بر اینکه آرزو ها و امیال لیبیدویی و پرخاشگرانه ،انگیزه های اصلی رفتار هستند تشکیل شده است.
اگرچه دسته بندی تمام درمان هایی که از روانکاوی کلاسیک فروید منشعب شدند دشوار است ولی در این فصل آنهارا به پنج دسته تقسیم می کنیم.
دسته اول ،درمان هایی هستند که معرف مخالفان صریح سازه های نظری فروید هستند.دو نفر از این مخالفان –آلفرد آدلر و کارل یونگ-پیشگام درمان های خاص خود بودند.
دسته دوم درمان ها،نظریه روان پویشی فروید را با عوامل اجتماعی ،فرهنگی و میان فرهنگی منطبق می کنند.کارن هورنای و هری استک سالیوان دو مخالفی بودند که در این درمان ها جا می گیرند.
توجه:
برای دریافت پاورپوینت کل کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:
برای دریافت فصل های دیگر کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب اصول و مبانی مشاوره نوشته ساموئل گلادینگ (مراحل مشاوره:آغاز) – لینک مستقیم

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب اصول و مبانی مشاوره نوشته ساموئل گلادینگ (مراحل مشاوره:آغاز) – لینک مستقیم دانلود فایل

پاورپوینت فصل چهارم کتاب اصول و مبانی مشاوره نوشته ساموئل گلادینگ (مراحل مشاوره:آغاز) ترجمه مهدی گنجی در قالب PPTX  و در حجم 48 اسلاید:  


بخشی از متن:  
مقدمه: 
مشاوره چند مرحله مشخص دارد .مرحلهاول عبارت است از ایجاد یک رابطه حرفه ای بین مشاور و مراجع که (رابطه مشاوره ای،رابطه مشاور-مراجع،یا رابطه تراپوتیک)نامیده می شود و تلاشی است برای درگیر کردن مراجعان به کندوکاو درمسائلی که به طور مستقیم درآنها تاثیر می گذارند.در اینجا دونبرد روی می دهد.یکی از نبرد ها برای ساختار( structure)و دیگری برای انگیزه تغییر(initiative)است.
نبرد اول تلاش برای کنترل اجرایی است (تعیین جدول زمانی مشاوره،حق الزحمه مشاور،شرکت در جلسات)نبرد دوم،تلاش برای ایجاد انگیزه به منظور تغییر،و مسئولیت پذیر کردن مراجعان است.بسیار مهم است که درنبرد اول،مشاوران و درنبرد دوم،مراجعان پیروز شوند.اگر در هر یک از این دو نبرد،در نکته ای اشتباه یا نقص به وجود آید،مشاوره قبل از آنکه به بازدهی برسد پایان خواهد یافت و به هر دو طرف ،هم مشاور هم مراجع،احساس بدی دست خواهد داد.
سایر عواملی که در پیشرفت  و مسیر مشاوره تاثیر می گذارند عبارتند از:محیط فیزیکی،بیوگرافی مشاور،مهارت مشاور،و کیفیت رابطه ای که بین مشاور و مراجع برقرار می شود.
‘توجه’ 
برای دریافت پاورپوینت کامل کتاب روی لینک زیر کلیک کنید
برای دریافت سایر فصول کتاب به صورت مجزا روی لینک زیر کلیک کنید

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب مشاوره خانواده نوشته کیانوش زهراکار و فروغ جعفری (تاریخچه مشاوره خانواده) – لینک مستقیم

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب مشاوره خانواده نوشته کیانوش زهراکار و فروغ جعفری (تاریخچه مشاوره خانواده) – لینک مستقیم دانلود فایل

پاورپوینت فصل چهارم کتاب مشاوره خانواده (مفاهیم،تاریخچه،فرآیند و نظریه ها) نوشته کیانوش زهراکار و فروغ جعفری با موضوع تاریخچه مشاوره خانواده در قالب pptx  و در حجم 11 اسلاید:

بخشی از متن:
 استفاده از خانواده جهت رفع مشکلات افراد سابقه طولانی مدت دارد و به اعصار گذشته و بسیار قدیمی برمی گردد همیشه اعضای خانواده سعی در حمایت از هم و تلاش جهت رفع مشکل یکدیگر داشته‌اند البته استفاده از خانواده جهت رفع مشکل افراد با وضعیت حرفه ای و تخصصی کنونی کاملا متفاوت بوده است در زمان های نزدیک تر برخی متخصصان مثل مشاوران کودک خانواده را نه به عنوان خاستگاه مشکل بلکه به عنوان یک وسیله کمکی و ائتلافی جهت اجرای بهتر راهبردهای درمانی مورد استفاده قرار داده اند استفاده از خانواده به عنوان واحد درمان متضمن درنظرگرفتن منظومه خانواده به عنوان یکی از خواسته‌های مهم بروز مشکل و نیز استفاده از این منظومه جهت رفع مشکل افراد می باشد که این مهم نیز از طریق وارد کردن خانواده به جلسات درمانی میسر می شود.
‘توجه’
برای دریافت پاورپوینت کل کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:

برای دریافت فصل های دیگر کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب روانشناسی اجتماعی (تغییر نگرش) نوشته لوک بدار – لینک مستقیم

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب روانشناسی اجتماعی (تغییر نگرش) نوشته لوک بدار – لینک مستقیم دانلود فایل

پاورپوینت فصل چهارم کتاب روانشناسی اجتماعی (تغییر نگرش) نوشته لوک بدار، ژوزه دزیل و لوک لامارش ترجمه حمزه گنجی در قالب pptx  و در حجم 48 اسلاید: 


بخشی از متن: 
 تعریف نگرش: 
نگرش عبارت است از یک حالت عاطفی مثبت یا منفی نسبت به یک موضوع. 
 به عبارت دیگر نگرش عبارت است از یک حالت عاطفی مثبت یا منفی نسبت به هر چیزی که می توانیم در ذهن خود مجسم کنیم،  از جمله افراد. 
 ممکن است موضوع نگرش کاملا عینی باشد مثل (گیاه خواری)  یا جنبه انتزاعی داشته باشد( مثل، آزادی)،  همچنین ممکن است موضوع نگرش واقعیت داشته باشد (مثل چند همسری)  یا خیالی باشد(مثل سریال های تلویزیونی). 
 حتی ممکن است موضوع نگرش خود ما باشیم در آن صورت از چیزی صحبت خواهد شد که عزت نفس می نامیم. 

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب مشاوره گروهی جرالد کری (مراحل اولیه رشد و تکامل گروه) – لینک مستقیم

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب مشاوره گروهی جرالد کری (مراحل اولیه رشد و تکامل گروه) – لینک مستقیم دانلود فایل

پاورپوینت فصل چهارم کتاب نظریه و کاربست مشاوره گروهی نوشته جرالد کری (مراحل اولیه رشد و تکامل گروه) ترجمه کیانوش زهراکار، فرشاد محسن زاده، احمد حیدرنیا، علیرضا بوستانی پور، عباس سامی در قالب pptx و در حجم 43 اسلاید:

بخشی از متن:
یکی از مزایای واضح شناخت مراحل رشد گروه شامل آگاهی یافتن از عواملی است که فرآیند گروه و هر آنچه که در آن دخالت دارد را تسهیل می بخشد و توانایی شما برای کمک به اعضای گروه‌های تان در دست یافتن به اهدافشان را به حداکثر ممکن می رساند. با آگاهی از مشکلات و بحران های بالقوه هر یک از مراحل رشد گروه می توانید بیاموزید که چه موقع و چطور در گروه دست به مداخله بزنید و این مهم زمانی میسر است که بتوانید تصویر واضحی از سیر تکاملی گروه ها به دست آورید. از تکالیف رشدی که در صورت پیشبرد صحیح گروه باید بدان نایل شوید آگاهی یابید و بتوانید مشکلات سر راه را پیش بینی کنید و به طور درمانی دست به مداخله بزنید‌ در نهایت شناخت و درک توالی رشد و تکامل گروهها بینشی را برای شما فراهم می سازد تا به واسطه آن بتوانید با کاستن اضطراب و احساس ابهام نابجا و غیر ضروری اعضای گروه آنها را در مسیری سازنده هدایت کنید.

‘توجه’
برای دریافت پاورپوینت کل کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:

برای دریافت فصل های دیگر کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب هدایت و مشورت در اسلام (آرای برخی از دانشمندان اسلامی در حوزه هدایت و مشورت – لینک مستقیم

فایل جدید پاورپوینت فصل چهارم کتاب هدایت و مشورت در اسلام (آرای برخی از دانشمندان اسلامی در حوزه هدایت و مشورت – لینک مستقیم دانلود فایل

پاورپوینت فصل چهارم کتاب هدایت و مشورت در اسلام (آرای برخی از دانشمندان اسلامی در حوزه هدایت و مشورت) نوشته جواد اژه ای در قالب pptx  و در حجم 56 اسلاید:


بخشی از متن: 
سیره مشاوره و هدایت در اسلام 
همان گونه که قبلاً بیان کردیم، محور اساسی درقرآن مجید ،کلام نبی اکرم و اشارات حضرت علی علیه السلام و سایر ائمه ،محوراصلی هدایت انسان است و مشاور هم در راستای این هدایت صورت می‌پذیرد و به فرمایش حضرت علی علیه السلام《 مشاوره چشم هدایت》 است. لذا در مسیر مشاوراست که راهنمایی و هدایت صورت می پذیرد.
خواجه نظام الملک معتقد بود ایجاد علقه های عاطفی بین افراد، سخن گفتن از روی دلیل و منطق ، فاصله گرفتن از پرخاشگری و خودستایی و پرهیز از کنجکاوی بی مورد درمورد احوال شخصی یکدیگر، جز مواردی بود که در جلسات مشاوره خواجه بایدرعایت می شد.
خواجه نصیرالدین طوسی به راهنمایی علمی و توجه به استعدادها و تفاوتهای فردی ازنکات قابل توجه در نگاه دانشمندان اسلامی به حوزه مشاوره تحصیلی است.
*توجه*
برای دریافت پاورپوینت کل کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:

برای دریافت فصل های دیگر کتاب روی لینک زیر کلیک کنید: